Logo
LSDSP

Dienas jautājums

Atbalstītāji

Notikumi RSS

Ar 1.aprīli Nakts tirgus arī Centrāltirgū!

Nakts tirgus savu popularitāti ir iemantojis, gan zemnieku vidū, jo šeit viņi produkciju var realizēt vairumā, gan pircēju vidū - draudzīgo cenu dēļ. Ar 1.aprīli lauksaimniecības produktu Nakts tirgus savu darbu uzsāks Gaiziņa ielas posmā no Prāgas ielas līdz Maskavas ielai. vairāk»

28.martā Latvijā notiks pāreja uz vasaras laiku

Šī gada 28.martā plkst. 3.00 (naktī no sestdienas uz svētdienu) Latvijā notiks pāreja uz vasaras laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par vienu stundu uz priekšu. vairāk»

Notiks diskusija par pilsētas tēla veidošanu

2010.gada 23.martā plkst.16.00 Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē (LU SZF), Rīgā, Lomonosova ielā 1a, Jesajas Berlina auditorijā notiks LU SZF Komunikācijas studiju nodaļas rīkotā publiskā diskusija "Vai Rīga jau gatava: pilsētas tēla veidošana". Diskusijas tiešraide būs skatāma LU portālā. vairāk»

Izrāde Uz nokaitēta jumta

Marta pēdējās nedēļas nogales sākumā, 25. un 26.martā, pl.19:00 Ģertrūdes ielas teātrī skatītājiem vēlreiz būs iespēja noskatīties jaunās horeogrāfes Sintijas Siliņas veidoto laikmetīgās dejas izrādi Uz nokaitēta jumta. vairāk»

Vācu kino klubs

Eiropas mediju mākslas festivāls ir viens no nozīmīgākajiem mediju mākslas forumiem Eiropā, kas piedāvā plašu programmu: eksperimentālās filmas, instalācijas, performances, digitālo mākslu un hibrīdas mākslas formas. vairāk»

LNO 90 gadu jubileja

22.decembrī ar vērienīgu koncertu Latvijas Nacionālā opera atzīmēs 90.jubileju. Koncertā piedalīsies LNO operas un baleta solisti, orķestris, koris, kā arī īpašie viesi. vairāk»

Atklās termināli norēķinu veikšanai

Otrdien, 22.decembrī tiks atklāts elektronisks terminālis, kur iedzīvotāji varēs apmaksāt rēķinus par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvojamās telpas lietošanu. vairāk»

Notiks valsts sektora reformām veltīts forums

2009. gada 11. decembrī Rīgā, viesnīcā „Rīdzene”, Reimersa ielā 1, notiks Eiropas progresīvās izpētes fonda un Brīvības un solidaritātes fonda (BSF) rīkots forums „Valsts sektora reformas: mazākas izmaksas, lielāka efektivitāte – veiksmīgie piemēri Austrumeiropā”. Šis būs jau fonda 4. forums, un tajā piedalīsies dažādu jomu eksperti, kas kopā ar pārējiem dalībniekiem risinās jautājumus par labu valsts pārvaldību. vairāk»

Balets Riekstkodis uz kino Rīga lielā ekrāna

10.decembrī 19:00 visi tiek laipni aicināti kino "Rīga" uz lielā ekrāna baudīt Krievu baleta Zelta programmas rudens sezonas noslēguma izrādi - vienu no pasaules slavenākajiem baletiem "Riekstkodis" Sanktpēterburgas Marijas teātra trupas izpildījumā. vairāk»

Alternatīvas iespējas Latvijas politikai un ekonomikai

Notiks konference "Alternatīvas iespējas Latvijas politikai un ekonomikai". Konference veltīta Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) darbības atjaunošanai Latvijā 20. gadadienai. vairāk»
Arhīvs