Logo
LSDSP

Dienas jautājums

Atbalstītāji

Notiks diskusija par pilsētas tēla veidošanu RSS

 

2010.gada 23.martā plkst.16.00 Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē (LU SZF), Rīgā, Lomonosova ielā 1a, Jesajas Berlina auditorijā notiks LU SZF Komunikācijas studiju nodaļas rīkotā publiskā diskusija "Vai Rīga jau gatava: pilsētas tēla veidošana". Diskusijas tiešraide būs skatāma LU portālā.

Laikā, kad ekonomika piedzīvo grūtus laikus, gan tūristu, gan investoru piesaistei Rīgai ir būtiskāka nozīme nekā iepriekš. Vai pilsētas tēlu var veidot pēc tiem pašiem principiem pēc kādiem veidojam tēlu vienam uzņēmumam? Vai līdzšinējās aktivitātes nesušas cerēto rezultātu? Vai vispirms nebūtu jāsaved kārtībā pats "produkts", tas ir, pilsēta? Vai pietiekami labi pazīstam tos, ko uzrunājam? Vai mums vispār ir resursi paveikt ko pamanāmu? Vai esam pietiekami vareni un diženi, lai darītu to vieni paši? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes meklēsim kopā ar diskusijas dalībniekiem.

Diskusijas pirmajā daļā Antra Laumane dalīsies savā pieredzē un redzējumā prezentācijā "Live Rīga: Rīgas tūrisma platforma", savukārt Guntis Stirna runās par pilsētas tēla veidošanās veiksmes stāstiem, piemēriem pasaulē un profesionālās vides īpatnībām prezentācijā "Rīga - zīmols, kura nav". Otrajā daļā sekos publiska diskusija. Diskusijai varēs sekot līdzi LU portālā www.lu.lv/tiesraide

Diskusijas dalībnieki:

Antra Laumane, Rīgas  Tūrisma attīstības biroja pārstāve;

Kitija Gitendorfa, ALTA prezidente;

Inese Kazuša, Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja;

Guntis Stirna, arhitekts, mārketinga komunikāciju speciālists;

Arnis Kaktiņš, SKDS direktors.

Diskusijas vadītāja žurnāla "Lilit" redaktore, LU SZF lektore Lolita Stašāne.

Diskusiju kā klausītājs var apmeklēt jebkurš interesents, dalība tajā ir bez maksas.

Izsaki savu viedokli
«Atpakaļ