Logo
LSDSP

Dienas jautājums

Atbalstītāji

Izrāde Uz nokaitēta jumta RSS

Marta pēdējās nedēļas nogales sākumā, 25. un 26.martā, pl.19:00 Ģertrūdes ielas teātrī skatītājiem vēlreiz būs iespēja noskatīties jaunās horeogrāfes Sintijas Siliņas veidoto laikmetīgās dejas izrādi Uz nokaitēta jumta.

"Pilnīgi pretēji klasiskā teātra lugai, garos monologus un dialogus nomaina izteikti garas dejotāju Katrīnas Albužes, Kristapa Ceļmalnieka, Montas Vanderes un jau pieminētā Edgara Šļakotas kustību saspēles, kas bieži vien liek skatītājiem no izbrīna palikt mutēm vaļā. Ik reizi, ritot dinamiskajām ainām, atklājas perfekti un tehniski precīzi deju izpildījumi, kas vairāk atgādina kādu mehāniski impulsīvu fantastisku ierīču mijiedarbību, ne izrādi,'' par izrādi raksta portālā Easyget.

Horeogrāfija: Sintija Siliņa
Dejotāji: Monta Vandere, Edgars Šļakota, Katrīna Albuže, Kristaps Ceļmalnieks
Kostīmi, vizuālais tēls: Vita Radziņa

Vēsts garāmbraucējiem

Es nezinu, kāpēc apturēju mašīnu un savācu kaķi, kurš gulēja asinssarkanā peļķē uz asfalta, jo es tam neuzbraucu, un, stāvēdams ielas vidū ar kaķi pie krūts un prātodams, ko man ar viņu darīt, lai asinis nenosmērētu sēdekļus, es sajutu, cik tas vēl aizvien ir brīnumaini mīksts un silts, un, kad manīju dažu garāmbraucēju acīs trauksmi, es nojautu, kurš ir vainīgs, un sapratu, ka tikai tas ir bez vainas, kurš pabrauc garām pilnā ātrumā.
Andri Snær Magnason

Izrādes: 25., 26. martā plkst.19:00
Vieta: Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes ielā 101a (ieeja no pagalma)
Biļetes var iegādāties internetā un galerijā Istaba (Kr.Barona 31a), un pirms izrādes.
Biļetes cena 5 LVL, skolēniem, studentiem, pensionāriem - 3 LVL.
Informācija: www.unitedintimacy.lv, www.dejasanatomija.lv
Izsaki savu viedokli
«Atpakaļ