Logo
LSDSP

Dienas jautājums

Atbalstītāji

Nākotnes Rīga rīdzinieku rokās RSS

Rīgā ik gadu, ik mēnesi un ik dienas kaut kas mainās. Tieši pēdējo gadu laikā pilsēta kļuvusi tik mainīga – top jauni tilti, jaunas ielas un jauni nami. Rīgā nekas nestāv uz vietas, jo Rīga ir dzīva pilsēta, Rīga ir cilvēku pilsēta. Mainās pilsētnieki un mainās pilsēta, mainās pilsētnieku ikdiena, paradumi un vajadzības.

Lai Rīga arī nākotnē būtu pilsēta cilvēkiem, kurā katrs var dzīvot, strādāt, atpūsties, veidot ģimeni, iepirkties, izklaidēties, priecāties un līdzdarboties, pilsētas tālākās nākotnes attīstības vīzijas izstrādē jāiesaistās kā arī vēlāk pieaicināt pašmāju un ārvalstu labākos arhitektūras, pilsētplānošanas, vides, ekonomikas, vēstures un kultūras speciālistiem un Rīgas domei, bet arī Rīgas iedzīvotājiem, jo rīdzinieki jau ir tie, kas pilsētu veido.

Rīgai arī nākotnē jābūt mājīgai iedzīvotāju un pilsētas viesu mājvietai, jo nedrīkst būt tā, ka cilvēki kalpotu pilsētai, bet otrādi. Kopš valstiskās neatkarības atgūšanas daudz paveikts Rīgas attīstībā, ir bijušas gan spožas uzvaras un panākumi, gan neveiksmes. Kāda būs nākotnes Rīga, ir atkarīgs no pilsētniekiem. Tāpēc arī šobrīd tiek realizēts vērienīgs projekts „Nākotnes Rīga” un šī mājas lapa. Nākotnes Rīgai ir svarīgas katra rīdzinieka domas, ierosinājumi un idejas par Rīgas tālāko attīstību, par to, kas varētu uzlabot un padarīt dzīvi ērtāku mūsu pilsētā.

Nākotnes Rīgas mājas lapa būs kā vide diskusijām un visdažādākajai informācijai par mūsu pilsētu, par nākotnes iecerēm un izdarītajiem darbiem. Ikviens ir laipni aicināts piedalīties Nākotnes Rīgas tapšanā.
Izsaki savu viedokli
«Atpakaļ