Logo
LSDSP

Dienas jautājums

Atbalstītāji

Jaunumi RSS

Premjers krīzes laikā atbalsta sociāldemokrātiskas idejas

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP) atbalsta Ministru prezidenta Valda Dombrovska (JL) sociāldemokrātisko iniciatīvu likumprojekta kredītņēmēju atbalstam, aktīvu tā virzīšanu apstiprināšanai Saeimā. vairāk»

Jantes likums, sociāldemokrātija un zviedru rakstura iezīmes

Interneta žurnālā „Ziemeļu stāsti” šoreiz viss par un ap Zviedriju: sākot ar vasaras saulgriežu tradīcijām un beidzot ar politikas dzīves peripetijām. vairāk»

Marts dārzā

Senos laikos martu uzskatīja par gada pirmo mēnesi, jo zemkopju tautām, līdz ar pavasari, sākās jaunais saimnieciskais gads. Dārznieki vairs daudz nedomā- viss jau izlemts un darba pilnas rokas. vairāk»

Finanšu transakciju nodoklis ir ieviešams

„Finanšu transakciju nodoklis (FTN) ir vienkāršs, principiāls un ieviešams” – tas ir skaidrs paziņojums, kas izteikts Eiropas Sociāldemokrātu partijas (PES) prezidenta Pola Nīrupa Rasmusena uzrunā speciālistiem, kas bija pulcējušies augsta līmeņa konferencē, ko organizēja Globālais progresīvais forums (GPF) un Eiropas progresīvās izpētes fonds (FEPS). Konference „Cīņa par finanšu transakciju nodokli – kā un kāpēc?” pulcēja vairāk kā 100 progresīvo Briseles viedokļu līderu, lai izstrādātu FTN koncepciju. vairāk»

PES aicinājums ES komisāram

Eiropas komisārs Iekšējā tirgus un pakalpojumu lietās Mišels Barnjē ir saņēmis atklātu vēstuli, kurā viņš ir aicināts nepiekāpties Eiropas plānos ieviest riska ieguldījumu fondu regulēšanas pasākumus. Eiropas Sociāldemokrātu partijas (PES) prezidents Pols Nīrups Rasmusens ir nosūtījis uzmundrinājuma un iedrošinājuma vēstuli, lai atbalstītu ES lēmuma pieņemšanu, pretēji labi koordinētajam ASV un Lielbritānijas šādu fondu lobiju spiedienam. vairāk»

Veselības aprūpe interešu krustugunīs

Veselība – katra cilvēka lielākā bagātība. Tādēļ tā ir neaizskarama gan no juridiskās gan ētiskā, gan morālā viedokļa. Veselības aprūpes pakalpojumi būtu valstī jāsaņem visiem vienlīdzīgi un taisnīgi. vairāk»

Iedzīvotāji aicināti izteikt viedokli par Torņakalna attīstību

Līdz šī gada 21.decembrim Pilsētas attīstības departaments aicina iedzīvotājus piedalīties speciāli izveidotajā aptaujā par Administratīvā centra Torņakalna teritorijas turpmāko attīstību. Aptauja pieejama Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4, visos Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros, kā arī mājas lapā www.rdpad.lv. Savukārt līdz 30.decembrim tiek gaidīts iedzīvotāju viedoklis par būvniecības ieceri "Rīgas brīvostas savienojums ar Via Baltica dienvidu ievadu Rīgā". vairāk»

Dobelis: rīdzinieki finansē Šlesera, Ušakova „biznesu”

Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) ģenerālsekretārs Ansis Dobelis uzskata, ka Rīgas mēra Nila Ušakova (SC) un vicemēra Aināra Šlesera (LPP/LC) partejisku un savtīgu interešu dēļ tiek sadārdzinātas sabiedriskā transporta braukšanas biļešu cenas Rīgā. vairāk»

Politiķi: nepieciešama valsts pārvaldes reforma

Jaunā Laika (JL), Pilsoniskās Savienības (PS), Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) un Sabiedrības Citai Politikai (SCP) pārstāvji piektdien piedalījās publiskā diskusijā foruma „Valsts sektora reformas: mazākas izmaksas, lielāka efektivitāte – veiksmīgie piemēri Austrumeiropā” ietvaros. Diskusijas laikā tika apspriesti ar valsts pārvaldi saistīti jautājumi un nepieciešamās izmaiņas. vairāk»

Doma laukumā notiks Ziemassvētku tirdziņš

Liecības par Ziemassvētku  koka rotāšanu  ir atrodamas kopš 1476.gada. Mūžzaļais koks, ko svētku ceremonijās izmantoja Melngalvju brālības biedri, tika rotāts ar dažādām mantām un dekoriem. Svētku izskaņā koks ar dziesmām un dejām tika iznests ārpus svinību nama, kuru tas bija greznojis visu Ziemassvētku laiku, un tika sadedzināts turpat Rātslaukumā. vairāk»
Arhīvs