Logo
LSDSP

Dienas jautājums

Atbalstītāji

Milānas opera Rīgas kinoteātrī RSS

14. aprīlī kino "Rīga" uzsāks translāciju ciklu no "La Scala" operas. Rīdziniekiem tiks piedāvāta nebijusi iespēja - vienlaicīgi ar pasaules slavenās Milānas operas "La Scala” skatītājiem noskatīties Dž. Rosīni operas "Ceļojums uz Reimsu” tiešraidi. Operu noskatīsies arī simtiem tūkstošu cilvēku Itālijā, Vācijā, Spānijā un Lielbritānijā.

Dzīvā un komiskā opera „Ceļojums uz Reimsu” ir sacerēta Francijas karaļa Šarla X kronēšanas svinībām Reimsā 1825. gadā. Mīlas trijstūris, spilgti tipāži, šarmantā un izkoptā vokālā māksla sniegs brīnišķīgu pārdzīvojumu un izklaidi.

Izrādes tapšanā piedalījies gan viens no Eiropas ietekmīgākajiem un radošākajiem režisoriem itālis Luka Ronkoni (Luca Ronconi), gan pasaulslavenā itāļu arhitekte Gae Aulenti, kura veidojusi skatuves iekārtojumu un kostīmus, gan diriģents Ottavio Dantone. Galvenās operas partijas izpilda: Patrīcija Čofi (Korinna), Daniela Barčelona (marķīze Melibea), Annika Masisa (grāfiene di Foļviļa), Karmela Remidžo (Kortēzes kundze), Huans F. Gatells Abre (kavalieris Belfjore), Dmitrijs Korčaks (grāfs di Libenskofs).

Biļetes nopērkamas kino „Rīga” un „Biļešu servisa” kasēs. Sākums Lielajā zālē pulksten 20.45. Durvis atvērtas no plkst. 19.30. Darbosies kafejnīca un garderobe. Opera itāļu valodā.

Informāciju sagatavoja
Olga Savina, kino „Rīga” mārketinga menedžere
Tālr.: 67181136        
e-pasts: olga.savina@riga.lv
www.kino.riga.lv
Izsaki savu viedokli
«Atpakaļ