Logo
LSDSP

Dienas jautājums

Atbalstītāji

Ik mēnesi turpmāk - labo taksometru saraksts! RSS

Latvijas Vieglo taksometru nozares darba devēju organizācija turpmāk sola katru mēnesi publiskot sarakstu ar taksometru uzņēmumiem, kurus tā iesaka izmantot - lai atmaskotu klientu krāpšanas gadījumus un atbrīvotos no iespaida, ka ar to nodarbojas visas kompānijas.

Saraksts tiekot veidots, balstoties uz iedzīvotāju sūdzībām, kas saņemtas par taksometru firmu piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī ņemot vērā publikācijas masu medijos un komentārus interneta portālos. Aprīlī minētajā sarakstā iekļauti: Rīgas taksometru parks, Smile Taxi, Avoiss un Auto SOS.

Latvijas Vieglo taksometru nozares darba devēju organizācijas padomes priekšsēdētāja vietnieks un "Smile Taxi" valdes loceklis Aleksejs Ignatjevs uzskata, ka taksometru nozarē strādā daudz labu uzņēmumu, kas rūpējas par pakalpojuma kvalitāti, Latvijas tēlu un pakalpojuma ņēmējiem.

Tāpat Ignatjevs iesaka taksometru klientiem pievērst uzmanību taksometrā esošajiem atribūtiem: plafonam, taksometra numuriem un šofera vizītkartei ar foto. Ja taksometrā trūkst kāda no šiem atribūtiem, tas rada šaubas par pakalpojuma kvalitāti. Taksometru šoferiem par piedāvāto pakalpojumu ir obligāti jāizdod čeks, tāpēc, ja ir kādas šaubas par pakalpojuma kvalitāti vai nobraukto summu, čeks noteikti jāsaglabā, norāda Ignatjevs.

Organizācija iesaka izsaukt taksometru caur dispečerdienestu. Gaidīšanas laiks neaizņem vairāk par 5-10 minūtēm, un pasūtījums tiks fiksēts, kas nepieciešamības gadījumā ļaus viegli noskaidrot taksometru un šoferi, kurš apkalpoja.
Izsaki savu viedokli
«Atpakaļ