Logo
LSDSP

Dienas jautājums

Atbalstītāji

Rīgā jau šogad būs trīs jauni bērnudārzi RSS

Rīgas dome šogad plāno veikt pašvaldībai piederošu bijušo izglītības iestāžu ēku renovāciju, kur pēc remontdarbu veikšanas darbu varētu uzsākt divi pašvaldības bērnudārzi. Papildus tam turpinās darbs arī pie pavisam jauna pašvaldības bērnudārza būvniecības Ziepniekkalnā.

Šogad pēc Īpašuma departamenta pasūtījuma paredzēts veikt bērnudārza "Blāzmiņa" ēkas Skuju ielā 14 projektēšanu un renovāciju. Ēka ir sliktā tehniskā stāvoklī, pašlaik stāv tukša un neizmantota. Pēc renovācijas bērnudārzā varēs uzņemt 262 bērnus.

Plānots par pirmsskolas izglītības iestādi pārbūvēt arī Kultūru vidusskolas bijušo ēku Viestura prospektā 57. Gan projektēšana, gan ēkas renovācija paredzēta šogad; pēc renovācijas bērnudārzs būs paredzēts 208 pirmsskolas vecuma bērniem.

Šī gada 1. septembrī ekspluatācijai tiks nodots arī pavisam no jauna celtais bērnudārzs Valdeķu ielā 58. Atbilstoši tehniskajam projektam bērnudārza ēkā būs rotaļu un guļamtelpas 235 pirmsskolas vecuma bērniem, kā arī telpas radošām un sporta nodarbībām. Bērnudārza teritorijā atradīsies astoņi spēļu laukumi, četras izbūvētas nojumes un dažāda vecuma bērniem atbilstoši aprīkots sporta laukums.
Izsaki savu viedokli
«Atpakaļ